Drekan Power Rental пропонує унікальну пропозицію з виробництва та розподілу тимчасової енергії, від надання аварійних мобільних високовольтних підстанцій до встановлення масштабованих рішень для виробництва енергії до кількох сотень МВт на основі генераторів або біпаливних турбін. Drekan Power Rental також є однією з рідкісних компаній у Європі, яка володіє як виробництвом, так і розподілом електроенергії з потужністю впровадження тимчасових підстанцій високої напруги до 225 кВ.

ПОВНИЙ СПИСОК ОБЛАДНАННЯ НН, СН АБО ВТБ, ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ОРЕНДИ

Виробничі підприємства
Генератори
дуже висока напруга
Середня напруга
Location coffrets de chantier
Низька напруга

ЧОМУ ОБЕРЕТЕ DREKAN POWER RENTAL ?

Поглиблені навички в галузі механіки та електротехніки...

Drekan Power Rental отримує переваги від інтегрованого конструкторського бюро Drekan, яке має найефективніші засоби з точки зору проектування та розрахунків. Ось як наші 25 інженерів і техніків використовують близько двадцяти ліцензій Catia V5 або більше програмного забезпечення для розрахунків методом кінцевих елементів, що дозволяє нам проектувати наші генераторні установки, підстанції високої напруги або відповідне обладнання на 100% автономно відповідно до останніх стандартів, гарантуючи нашим клієнтам максимальну оперативність і гнучкість.
Ingénierie cabines haute tension

Першокласне виробництво, рівного якому немає в Європі ...

Майже 35 000 м2 цеху, розташованого на майже 25 гектарах землі, включаючи відкритий закритий складський парк площею 20 000 м2, Drekan Power Rental має винятковий інструмент для виробництва та обслуговування свого парку орендованого обладнання. На нашому сайті Beautor також є ресурси наземного обслуговування до 350 тонн, призначені для силових трансформаторів, 150 тонн повітряних підйомних ресурсів, тестова платформа, призначена для обладнання середнього та середнього напруги, і навіть блок технічного обслуговування вимикачів низького та середнього напруги… неперевершені ресурси в світі оренди.
Construction cabines haute tension

Високий рівень інтеграції навичок і ресурсів...

Щоб забезпечити високий рівень доступності свого обладнання, а також максимальну швидкість реагування на термінові запити, Drekan Power Rental має власні бригади технічного обслуговування, власні засоби транспортування або підйому, завдяки цим ресурсам запити можуть оброблятися, не чекаючи можливої ​​наявності того чи іншого субпідрядника.
Manutention cabines haute tension

Наша команда та наша служба по виклику 24/7

Ми надаємо вам його здатність реагувати на надзвичайні запити або під час запланованих операцій. Для ваших будівельних або промислових об’єктів щодня або щотижня, для вашої дизельної електростанції в резервному режимі або на виробництві, для підключення великого будівельного майданчика до високовольтної мережі. для впровадження трансформатора HTA або HTB після поломки або в очікуванні нової доставки